დასახელება: საწყობის მიმღები ოპერატორი
გამოქვეყნდა: 16 თებერვალი / ბოლო ვადა: 16 მარტი
კომპანია "აგროჰაბი" აცხადებს ვაკანსიას საწყობის მიმღები ოპერატორის პოზიციაზე თბილისში.
"აგროჰაბი" არის, საქართველოში პირველი, ინოვაციური აგრარული ჰიპერმარკეტი, რომელიც მომხმარებელს სთავაზობს მუდმივად ჯანსაღ, ნატურალურ და ახალ პროდუქციას. ამისთვის კომპანიას გააჩნია საკუთარი ფერმები, რძის პროდუქტების ქარხანა და ათამდე დასახელების სხვადასხვა სახის წარმოება.
** ყოველდღიურად მოახდინოს მიღებული საქონლის პროგრამული აღრიცხვა საქონლის კატეგორიის დასახელების, შტრიხკოდის, ერთეულის, ფასის, მომწოდებლის და მიღების საწყობების მიხედვით;
** მკაცრად გააკონტროლოს ამ ფუნქციის შესრულებასთან დაკავშირებული პირველადი დოკუმენტაციის შესაბამისობა საქართველოს კანონმდებლობასა და ფინანსური დეპარტამენტის მიერ დადგენილი აღრიცხვიანობის მოთხოვნებთან და შეუსაბამობის აღმოჩენის შემთხვევაში მიმართოს შესაბამის განყოფილებას.
** გააკონტროლოს სასაქონლო ზედნადებები. ასევე, დაგეგმილი შეკვეთებისა და პოკეტებზე ასახული ანგარიშფაქტურების ერთმანეთთან შესაბამისობა;
** დროულად და სწორად ასახოს საწყობებიდან ორგანიზაციის სტრუქტურულ ერთეულებში საქონლის გადაადგილების ნებისმიერი მოძრაობა მისთვის მოწოდებული ინფორმაციის საფუძველზე.
ძირითადი მოთხოვნები:
** სასურველია უმაღლესი განათლება ფინანსების მიმართულებით ან დამამთავრებელი კურსის სტუდენტი;
** სასურველია მსგავს პოზიციაზე სამუშაო გამოცდილება;
** სასურველია აპექსში მუშაობის გამოცდილება;
** საოფისე პროგრამების ცოდნა;
პიროვნული მახასიათებლები:
** კომუნიკაბელურობა;
** ორგანიზებულობა;
** დამოუკიდებელი და გუნდური მუშაობის უნარი;
** დროის მართვის უნარი;
** პასუხისმგებლობის მაღალი გრძნობა.
დაინტერესებულმა პირებმა, გთხოვთ, გადმოაგზავნოთ თქვენი რეზიუმე.